ALLIServis

ID: 785350

LD MALÁ FATRA - Turčianske Teplice **

Termín: 10.03. (Ne) - 17.03. (Ne) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Vlastní

Strava: Plná penze

Cena: 7 960 Kč

Poloha
Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry, cca 26 km jižně od Martina. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
Vybavení
LD MALÁ FATRA: ubytování buňkového tipu. Lázeňský dům nedisponuje výtahem, pokoje jsou situovány do 2. a 3. patra. Strava a některé "suché" procedury jsou poskytovány v láz. domě, na vodoléčebné procedury se dochází do LD Velká Fatra - cca 300 m. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu - Velká Fatra - SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
Ubytování
Ubytování v pokojích buňkového tipu, tzn. že dva pokoje (a+b ) mají společné sociální zařízení a chodbičku s lednicí a rychlovarnou konvicí : a) 2-lůžkový pokoj (14,7 m2) s možností přistýlky (pevné lůžko), TV, společné Spr.+WC (buňka) SAT/TV; lednice a rychlovarná konvice v chodbičce. b) 1-lůžkový pokoj (8,10m2) s možností přistýlky (pevné lůžko),TV, společné Spr.+WC (buňka) SAT/TV, lednice - v chodbičce. Příplatek za 1/1 pokoj je účtován i při obsazení dvěma osobami. Při obsazení jednoho pokoje v buňce bude druhý pokoj prodán dalším klientům. LD Malá Fatra nedisponuje výtahem, pokoje umístěny ve 2. a 3. patře.
Stravování
Plná penze nebo polopenze - snídaně bufet, obědy a večeře výběrem ze 3 menu. Strava je poskytována přímo v lázeňském domě. Děti do 10-ti let mají rozsah stravy dle stravy rodičů. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE TIPY NA VÝLETY V REGIONU TURIEC: Kostely v Diviakoch - renesanční a rokokový zámeček z druhé poloviny 18. století. Gaderská dolina + HRAD Blatnica Šútovský vodopád - lehká turistika k nejkrásnějšímu a nejvyššímu vodopádu Národního parku Malá Fatra, cca 2 hod. HRAD Sklabiňa VÝSTUP NA VYŠEHRAD - zastávky při minerálních pramenech Budiš a Dubové; nenáročný výstup na bývalé slovanské hradiště na vrchu Vyšehrad / 829m /. MARTIN a návštěva areálu Muzea slovenské vesnice a památek lidové architektury. HRAD ZNIEV + Klášter pod Znievom - nejstarší písemně doložená památka regionu. PAMÁTKY A MINERÁLNÍ PRAMENY Turci - návštěva a ochutnávka minerálních pramenů v Dubovom a Budiši. Martinské hole - půldenní výlet do známého turistického střediska. VÝSTUP NA Tlstú - vrchol nejvyšší hory v blízkém bočním hřebeni Velké Fatry.
Další služby
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 13 € 2-hodinový vstup: 10,91 € Vstup na večerní koupání: 9 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
Dítě
Pobyty nejsou primárně určeny pro děti. Děti nečerpají lázeňské služby.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).
Parkování
Nehlídané parkoviště u LD ZDARMA!
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
POZNÁMKA
Pobyt začíná v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Malá Fatra od 12.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
TÝDEN VE SMARAGDOVÉM BAZÉNU (8 dní / 7 nocí) -7x ubytování s plnou penzí - kontinentální, -7x klidová lázeň (15 min) se zábalem (15 min) ve Smaragdovém bazénu, -1x ZEUS - klasická masáž částečná (15 min.), -1x teploléčba , -3x 2-hod vstup do SPA&AQUAPARKU, -volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), -pitné kúry z léčivých pramenů, -možnost zapůjčení NW holí, parkování. Denně k dispozici kulturní vyžití - za příplatek ( zábavy, koncerty, divadlo). Léčebný pobyt JUNIOR a DÍTĚ: 7x ubytování, 7x kontinentální plná penze e v LD Malá Fatra, vstupní lákařská konzultace, 3x 2hod vstup do SPA&AQUAPARKU - za doprovodu dosp. osoby. volný vstup do bazénu Olympic - za doprovodu dosp. osoby.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
SPA&AQUAPARK - ubytování dkle zvoleného počtu nocí - kontinentální polopenze v LD Malá Fatra, - vstupní lákařská konzultace, - 3-hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ den (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - parkování JUNIOR (11 - 15 let) & DÍTĚ (4 - 10 let) ubytování, kontinentální polopenze v LD Malá Fatra, vstupní lékařská konzultace, 1x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ den - dle počtu přenocování, volný vstup do bazénu Olympic a za doprovodu dosp. osoby.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
LÉČEBNÝ POBYT SENIOR 55+ (6 dní/5 nocí) - 5x ubytování - plná penze - kontinentální formou, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (2 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace), - 2x 2-hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ pobyt - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), parkování. JUNIOR ( 11 - 15 let) & DÍTĚ (4 - 10 let) ubytování, kontinentální polopenze v LD Malá Fatra, vstupní lékařská konzultace, 1x 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU/ den - dle počtu přenocování, volný vstup do bazénu Olympic a za doprovodu dosp. osoby.
DÁLE PRO VÁS
Vodoléčebné procedury jsou poskytovány v LD Velká Fatra. Některé "suché" procedury ( Oxygenoterapie, indiv. tělocvik, elektroléčba, teploléčba, masáže ) jsou poskytovány přímo na lázeňském domě.Malá Fatra.
REKREAČNÍ POPLATEK
1,05 €uro/den
AKČNÍ NABÍDKA
TÝDEN VE SMARAGDOVÉM BAZÉNU s plnou penzí.
Proč k nám?
Proč léčebný dům malá Fatra Turčianské Teplice: - jednoduché ubytování buňkového tipu ( 1x 2-lůžkový + 1x 1-lůžkový pokoj se spol. soc. zařízením ) - cca 200m od LD Velká Fatra Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do Turč. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Ve městě místní značení.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem (300 m) do Turčianských Teplic. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (300 m - leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
Kód hotelu
H2919R19
17.02. (Ne) - 24.02. (Ne) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 960 Kč
Vybrat termín
24.02. (Ne) - 03.03. (Ne) 2019 - 8 dní, 7 nocí
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 960 Kč
Vybrat termín
03.03. (Ne) - 10.03. (Ne) 2019 - 8 dní, 7 nocí
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 960 Kč
Vybrat termín
10.03. (Ne) - 17.03. (Ne) 2019 - 8 dní, 7 nocí
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 960 Kč
Vybrat termín
17.03. (Ne) - 24.03. (Ne) 2019 - 8 dní, 7 nocí
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku další typy pokojů
Plná penze
Vlastní
-7 960 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměSlovenská republika
MístoTurčianske Teplice
HotelLD MALÁ FATRA - Turčianske Teplice
1- lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+WC - buňka (a,b) Dospělý na lůžku
Termín10.03.2019 - 17.03.2019
DopravaVlastní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPlná penze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Atis a.s. IČO: 25351117
Vytvářím objednávku...