ALLIServis

ID: 879779

Caprici Beach Hotel & Spa ****

Termín: 29.09. (St) - 02.10. (So) 2021

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Katowice (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 9 216 Kč

Popis hotelu

Poloha
Hotel Caprici Beach Hotel & Spa se nachází cca 100 m od pobřežní promenády s řadou obchodů, kaváren a restaurací. Centrum Santa Susanna je vzdáleno cca 500 m. Přímo u hotelu se nachází zastávka vlakové linky, která spojuje pobřeží s Barcelonou. Letiště v Barceloně je vzdáleno cca 75 km a letiště v Gironě cca 35 km.

Pláž
Hotel Caprici Beach Hotel & Spa se nachází u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky na pláži - za poplatek (cca 6 EUR/osoba). 

Vybavení
Recepce (kompletně zrekonstruována v roce 2019), lobby, bar, restaurace, výtahy, wellness zóna, bazén a dětské brouzdaliště (sladkovodní), palmová zahrada se sluneční terasou (také zrenovovanou), lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), miniklub pro děti, malé dětské hřiště, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 20 EUR).
Upozornění! Před a po sezóně může být část hotelových atrakcí nedostupná nebo časově a jinak omezená. 

Pokoje
Hotel Caprici Beach Hotel & Spa má 238 moderně a funkčně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením (možnost zapůjčení fénu – omezený počet), telefonem, TV se satelitním příjmem (záloha 10 EUR/pobyt), mini-trezorem (za poplatek cca 20 EUR/týden + cca 10 EUR záloha), klimatizací (individuálně nastavitelnou) a balkónem nebo terasou. Možnost ubytování 2+2 (je však nutno počítat, že v pokoji budou pouze 2 queen-size postele). Možnost zapůjčení dětské postýlky pro dítě do 2 let zdarma. Hotel Caprici má k dispozici několik pokojů s vybavením pro osoby se zdravotním postižením.

Strava
Snídaně a večeře formou bufetu (španělská a mezinárodní kuchyně). Přibližné časy podávání jídel: snídaně (7:30-10:00) a večeře (18:30-21:00). 

Možnost doplatku za plnou penzi (full board) - pak je víno a voda k jídlu v ceně.

Sport a zábava
Hotel Caprici Beach Hotel & Spa organizuje bohatý animační program a zábavu pro děti i dospělé (soutěže, hry, večerní flamenco show, mini diskotéka, živá hudba), fitness (zdarma), sauna (za poplatek 5 EUR/hod.), TV místnost, kulečník, herna.

Internet
Pouze na recepci Wi-Fi připojení k internetu - zdarma. Na pokojích Wi-Fi připojení k internetu - za poplatek (cca 15 EUR/týden), v pokojích Premium - zdarma. Internetová stanoviště v lobby - zdarma.

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.hotelcaprici.com

Náš názor
Ne nejnovější 4*hotel nacházející se na klidném místě, přesto v blízkosti centra letoviska. Hotel Caprici Beach Hotel & Spa doporučujeme rodinám s dětmi vzhledem ke své poloze na pláži a animačním programům. Jeden z nejprodávanějších hotelů v naší nabídce již řadu let. Navíc plus za nově zrekonstruované veřejné prostory.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Sraz u stanoviště CK 2 hod před odletem letadla na jednotlivých letištích. Aktuální letový řád sledujte na r.plrozklady.

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři, opalování a výlety v okolí. 

Den poslední
Vystěhování z hotelu. Doprava na letiště (přesný čas srazu uvede delegát CK na místě). Návrat do Polska.

Upozornění! V hotelech na území Katalánska je nutné uhradit místní turistický poplatek:
- hotely 5* mimo Barcelonu - cca 2,50 EUR/os./den
- hotely 4* mimo Barcelonu - cca 0.90 EUR/os./den
- hotely 3* mimo Barcelonu - cca 0,45 EUR/os./den
Výše uvedený turistický poplatek se platí přímo na hotelové recepci a platí se max. za 7 pobytu. Klienti, kteří mají koupený dvoutýdenní pobyt, zaplatí pouze za 7 dní. Děti do 16 let neplatí turistický poplatek.

Jiné

COSTA BRAVA - obecné informace
 
Měna
EUR - Euro. Lze platit platebními kartami a vybírat z bankomatů. V turistických oblastech se nachází mnoho míst, na nichž lze vyměnit USA dolary. 

Spropitné
Je vhodné nechávat malou částku jako spropitné zejména řidičům na fakultativních výletech a číšníkům v restauracích. V některých případech může být spropitné přičteno k ceně. 

Vízum
Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska s platným průkazem totožnosti nebo cestovním pasem.

Čas
Stejný jako v ČR.

Úřední jazyk
Španělština

Orientační ceny
Oběd v restauraci od 10 EUR, voda 1 litr 1-1,5 EUR, pivo v baru od 1,5 EUR, káva v kavárně od 1 EUR.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží. 

Telefony
Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem.  
 

Turistická střediska na pobřeží Costa Brava
 
Costa del Maresme
Jižní pás pobřeží Costa Brava, od ústí řeky Tordero v Blanesu po Barcelonu. Costa del Maresme je známá pro velmi dobré hotely, dlouhé a dlouhé kilometry písečných a pískovcových pláží. Mezi nejznámější střediska pobřeží patří Calella, Pineda de Mar, Santa Susanna a Malgrat de Mar, které jsou spojeny železnicí s hlavním náměstím Barcelony - Plaza Catalunya.

Calella a Pineda de Mar
Resorty s malým starým městem, plné úzkých uliček, kvetoucích balkónů, jídelen, restaurací, barů a obchodů, podtržené místním životem. Calella je po Lloret de Mar, místo, kam se přijíždí bavit mladí lidé. Pineda de Mar se jeví jako nejmírnější (ale ne nudné) přímořské letovisko.

Santa Susanna a Malgrat de Mar
Připojené turistické střediska, ideální nejen pro rodinnou dovolenou. Bohatá hotelová základna, promenáda s nesčetnými obchody, restauracemi, bary a širokou pláží jsou výhodami těchto středisek. Perfektní výchozí bod pro všechny, kteří mají rádi aktivní odpočinek - doporučujeme, abyste se vydali na kole a pěší turistiku v okolních kopcích přírodního parku Montnegre.

Costa Brava
Část skutečného Divokého pobřeží, která se táhne od Blanesu k hranicím s Francií, jehož vitrínou jsou malé zátoky ukryté mezi skalami, borovými lesy a bílými městy, které si oblíbili bohatí obyvatelé Barcelony a Francouzi, pro které dovolená v této části pobřeží znamená fantastická kuchyně, vynikající víno a klimatické hotely.

Lloret de Mar
Jedno z největších turistických letovisek na pobřeží Costa Brava, které nabízí mnoho zábavy pro lidi všech věkových kategorií. Zábavu zde naleznete kdykoliv během dne i v noci. Na okraji města a v části Fenals jsou hotely tiché a jsou tedy častěji volbou pro rodiny s dětmi než-li pro mládež, která touží spíše po zábavě. V Lloret jsou 2 velmi krásné, zálivové pláže.

Tossa de Mar
Městečko Tossa je považováno za jedno z nejromantičtějších míst na pobřeží Costa Brava. K nejznámějším místům patří malebné středověké hradby a staré město plné kaváren, restaurací a obchodů. K tomu všemu je zde písečná pláž a přímořská promenáda.

Odlety: Varšava, Katovice, Wroclaw, Poznaň a Gdaňsk. Sraz 2 hod. před plánovaným odletem u přepážky CK na letišti. Aktuální letový řád sledujte na: r.plrozklady

Dlouhé pláže nebo malé zátoky nazývané calas? Sladké lenošení nebo výlety do okolních zelených kopců? Vynikající berberechos zapíjené vínem z vinice Torres nebo patatas bravas v kořeněné rajčatové omáčce? Gaudího secesní budovy nebo Daliho surrealistické umění? Kosmopolitní atmosféra velké Barcelony nebo malých Cadaques, kdysi navštěvované samotným Miró, Picassem a dokonce i Walt Disneym? Šílenství ve vodních parcích nebo v diskotékách a klubech? Nebo možná stojí za to poznat tajemství středověké Girony? Nebo možná jen Besalu?
Nebo možná, možná ... - to všechno může být! Vítejte v Katalánsku!

Výlety v okolí

BARCELONA - FONTÁNY - cena cca 40 EUR/dospělý, cca 27 EUR/dítě
Zveme do města Antonia Gaudího, kde uvidíte mimo jiné chrám Sagrada Família (impozantní budovu dosahující více než 100 metrů), čtvrť Eixample, podíváme se na světové výstaviště a olympijské objekty na kopci Montjuic (místo zahájení a ukončení Olympijských her v roce 1992). Pozveme Vás také na procházku po slavné ulici Las Ramblas, která je hlavní promenádou v Barceloně a navštívíme staré město (La Ciutat Vella) - s krásnou gotickou čtvrtí - Barri Gotic, v jejímž srdci je nádherná katedrála sv. Eulálie. A také něco pro milovníky fotbalu - návštěva slavného stadionu Barcelona Camp Nou (za příplatek cca 20 EUR). Večer ukázka slavných „tančících fontán“ - návrat do hotelů kolem půlnoci.

MONTSERRAT - cena cca 42 EUR/dospělý, cca 26 EUR/dítě
Je to monumentální a obrovský horský masiv se strmými stěnami a vrcholky připomínajícími věže a bašty. Když člověk stojí u úpatí hory, musí hodně zaklánět hlavu, aby bylo mezi svislými stěnami vidět slavný benediktinský klášter umístěný na úzké skalní římse (721 m n. m.). Jde o hlavní mariánskou svatyni Katalánska. Během pobytu v tomto duchovním centru Katalánska navštívíme baziliku s jejím nejcennějším předmětem adorace: sochou La Morenet - Černou Madonou z Montserrat. Poslechneme si také slavný chlapecký sbor Escolania - nejstarší v Evropě (pokud nebude mimo město).

SVĚT DALÍHO - GIRONA - cena cca 46 EUR/dospělý, cca 33 EUR/dítě
Během tohoto výletu budeme moci obdivovat Muzeum Salvadora Dalího ve Figueres, v Dalího rodném městě. Následně pojedeme do jednoho z nejkrásnějších zákoutí Katalánska - Girony. Nádherně zachované staré město nám umožní se přenést v čase.

RUPIT - BESALÚ - cena cca 49 EUR/dospělý, cca 32 EUR/dítě
Nádherný výlet do dvou středověkých katalánských měst. Besalú - klíčové místo na stezce románských památek Katalánska. Procházka po tomto malebném městě umožní prozkoumat krásy středověké osady. Po návštěvě Besalú je naplánován oběd v restauraci na kopci, odkud je nádherný výhled na okolní hory. Dalším bodem programu je návštěva města Rupit. Charakteristické úzké dlážděné ulice, kamenné domy a náměstí s arkádami nás zavedou do středověku.

WATER WORLD (otevřen od 15.května) - cena cca 30 EUR normální vstupenka, cca 70 EUR
rodinná vstupenka, cca 18 EUR dětská vstupenka
Největší vodní město na pobřeží Costa Brava, plné skluzavek a bazénů. Jsou zde také dvě největší atrakce: Rafting River, neobvykle dravá řeka o délce 215 m a Water Mountain - výškový rozdíl 250 m! Celý den nezapomenutelných zážitků a skvělé zábavy.

MARINALAND (otevřen od 15.května) - cena cca 27 EUR normální vstupenka, cca 65 EUR rodinná vstupenka, cca 17,5 EUR dětská vstupenka
Delfinárium a zábavní park o rozloze 6,5 ha. Největší atrakcí Marinelandu jsou nádherné ukázky drezúry delfínů, lachtanů, papoušků a dravých ptáků. Vodní zábavní park je komplexem bazénů, vodních drah a skluzavek.

PLAVBA LODÍ DO TOSSA DE MAR - cena cca 31 EUR
Nádherný výlet podél pobřeží Costa Brava, během kterého můžete obdivovat nezapomenutelné výhledy na „divoké pobřeží“. Jak už název napovídá, příroda vytvořila tento kousek pobřeží mimořádně krásně a divoce. Skály padající přímo do moře a nádherné zátoky jsou dokonalým místem k pořízení dovolenkových fotografií. A Tossa de Mar je pravděpodobně nejkrásnějším místem na celém pobřeží!

Upozornění! Výše uvedené popisy fakultativních výletů jsou pouze informativní a nejsou obchodní nabídkou. Nezaručujeme, že budou všechny realizovány. Úplný seznam fakultativních výletů i s aktuálními cenami je dostupný u našich delegátů.

Cena

Základní cena zahrnuje: zpáteční dopravu letadlem, letištní poplatky, transfer letiště – hotel – letiště, 7, 10, 11 nebo 14 nocív hotelu, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa varianta základní (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: místní turistický poplatek (platí se přímo v hotelu - hotel 5* cca 2,50 EUR/os./den, hotel 4* cca 1 EUR/os./den, hotel 3* cca 0,45 EUR/os./den), fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu stravy u každého hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), kapesné.

22.09. (St) - 02.10. (So) 2021 - 11 dní, 10 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute13 700 Kč
Vybrat termín
25.09. (So) - 02.10. (So) 2021 - 8 dní, 7 nocí
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute11 346 Kč
Vybrat termín
29.09. (St) - 02.10. (So) 2021 - 4 dny, 3 noci
pokoj standardní
Polopenze
Letecky/Katowice
-Last minute9 216 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměŠpanělsko
MístoCosta Brava
HotelCaprici Beach Hotel & Spa
pokoj standardní
Termín29.09.2021 - 02.10.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...