ALLIServis

ID: 498221

Termín: 07.09. (Pá) - 12.09. (St) 2018

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Letecky / Katowice

Strava: All inclusive

Cena: 11 159 Kč

  • Romantic
  • Wellness
  • Pro rodiny
  • Animační program
  • Plážový servis
  • Vzdálenost od moře - 0 m
    0 m
Popis hotelu

Poloha
Komorní hotel Palm Beach je obklopen bujnou zelení, nachází se v severní, klidné a nejvíce ekologické části letoviska Zlaté písky hned vedle promenády, která vede podél písečné pláže (pouze 30 m od pláže). Nedaleko hotelu je promenáda s mnoha obchody, restauracemi, bary, stejně jako nákupním centrem. Letiště ve Varně je vzdáleno cca 27 km od hotelu, zatímco letiště v Burgasu je vzdáleno cca 130 km.

Pláž
Hotel Palm Beach je vzdálen přibližně 30 m od široké písečné pláže - přístup malou stezkou. Plážový servis - zdarma (2 lehátka a slunečník na pokoj, v hlavní sezóně může být kapacita omezena). Vodní sporty na pláži - za poplatek.

Vybavení
24 hodinová recepce s trezory (za poplatek), prostorná lobby, 2 výtahy, směnárna, prádelna. V areálu hotelu se nachází hlavní restaurace Palm Beach s menší terasou s výhledem na proménádu a pestrým bufetem (pokrmy mezinárodní a bulharské kuchyně) a lobby bar (10:00-22:00) a bar na střeše hotelu. Hosté hotelu Palm Beach mohou využívat venkovní bazén s oddělenou částí pro děti, obklopený prosluněnou terasou (lehátka a slunečníky - zdarma, plážové osušky - kauce). Za poplatek: fitness centrum (sauna a masáže), bowling, kulečník, elektronické hry.

Pokoje
Hotel Palm Beach nabízí svým hostům ubytování ve 104 pokojích rozmístěných v několikapatrové budově. Standardní dvoulůžkové pokoje (o rozloze cca 20 m²; s výhledem do parku) s možností jedné přistýlky pro dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (sprcha, WC, vysoušeč vlasů), centrální klimatizací, satelitním TV, telefonem a balkonem. K dispozici jsou také větší pokoje (o rozloze asi 25 m²; s výhledem na moře) s možností jedné přistýlky pro dospělou osobu nebo dvě děti (rozkládací pohovka). Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana, WC, vysoušeč vlasů), centrální klimatizací, satelitním TV, telefonem a balkonem. Dětská postýlka v závislosti na dostupnosti.

Strava
All Inclusive zahrnuje: snídaně (07:30 - 10:00), oběd (12:00 - 14:00) a večeře (18:00 - 20:00) - jsou podávány formou bufetu v hlavní restauraci. V lobby baru jsou k dispozici v hodinách od 10:00 - 22:00 místní nealkoholické a alkoholické nápoje (místní: pivo, víno, vodka, whisky, tequila, brandy, vermut, likéry) a v hodinách od 10:00-11:00 a 16:00 -17:00 - občerstvení, ovoce a zákusky. Bar u bowlingu (09:30-16:30) nabízí místní nealkoholické nápoje a pivo.

Sport a zábava
Animační program pro děti a dospělé pořádán během dne - hry a zábava, večerní show. Pro nejmenší: brouzdaliště, dětské hřiště, mini klub a mini disko. Za příplatek je k dispozici: wellness centrum (masáže, kosmetické procedury), kulečník a bowling (jedna hra za týden pobytu zdarma, ostatní za poplatek).

Internet
Internet Wi-Fi v hotelu - zdarma

Místní kategorie
****

Webové stránky
http://palmbeach-bg.com/

Hodnocení klientů
Recenze k tomuto hotelu najdete zde:  http://r.pl/bulgaria-zlote-piaski-wczasy/palm-beach

Náš názor
V hotelu Palm Beach se kloubí dobrá kvalita s komfortním interiérem a dobrým programem All Inclusive. Nachází se přímo u pláže a nabízí plážový servis zdarma. Je skvělou volbou pro rodiny s dětmi! Atraktivní dovolená pro ty, kteří si chtějí užívat a relaxovat.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny. 

Jiné

BULHARSKO - obecné informace

Měna
LV - Bulharská Leva. Lze platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických střediscích lze na některých místech směnit dolary a eura.

Spropitné
Je zvykem nechávat malou částku jako spropitné. Týče se zejména řidičů na výletech v okolí a číšníků v restauracích. Ocení jej také pokojová služba v hotelech.

Vízum
Čeští obyvatelé mohou cestovat do Bulharska na základě platného občanského průkazu.

Čas
+ 1 hodina oproti času v ČR

Orientační ceny
Oběd od 10 LV; voda 1,5 l - 1-2 LV; pivo v baru 1,5-3 LV; káva v kavárně od 1 LV.

Pošta
Známka na pohlednici stojí 0,35 EUR. Na mnoha místech se nachází poštovní schránky, často také v hotelech.

Elektřina
Napětí 220 V, 50 Hz. Zařízení s českými typy zástrček fungují bez obtíží.

Telefony
Telefonní karty lze koupit v obchodech a trafikách v blízkosti veřejných telefonních automatů. Mobilní telefony fungují po celém Bulharsku. Místní hovory jsou levné, zahraniční docela drahé. Prosíme o seznámení se s tarifními podmínkami roamingu u Vašeho operátora před odjezdem.  
 
V regionu

Albena
Středisko je ideální pro rodiny s dětmi, nachází se ve velkém areálu obklopeném lesy a zelení. Funguje jako turistické městečko, všechny atrakce jsou tedy k dispozici, bez ohledu na hotel ubytování. Krásná pláž, široká s jemným bílým pískem, nabízí všem zákazníkům lehátka a slunečníky zdarma. Je dost velká na to, aby nebyla nikdy přelidněná a pyšní se oceněním modré vlajky, která svědčí o čistotě vody a pláže. Po celém areálu jezdí turistický vláček, který Vás dostane na každé místo. Je zde rozsáhlá nabídka rekreačních a sportovních zařízení a mnoho atrakcí pro děti. Oblast je doslova pokrytá zelení a zdejší hotely se nacházejí v zahradách obklopených stromy, nebo přímo na pláži. Ideální místo pro rodiny s dětmi, nejlepší na bulharské riviéře.

Zlaté Písky
Úchvatná písečná pláž, která poskytuje neomezenou škálu možnosti pro aktivní strávení Vaší dovolené, skvěle vybavená centra, půjčovny a sportovních objekty. Hotely nenáročné pro jakýkoliv rozpočet a turisté z celé Evropy. Zdejší noční život uspokojí všechny dychtivé tanečního šílenství a prázdninové zábavy.

Slunečné pobřeží
Největší a nejstarší turistické městečko na bulharském pobřeží. Podél 6 -kilometrové pláže se nachází mnoho hotelů a turistických atrakcí. Hotely se specializují na poskytování služeb rodinám s dětmi, mnoho hotelů tedy disponuje četným zařízení pro ty nejmenší. Pláž pozvolna vstupuje do moře a je bezpečná i pro ty, kteří ještě neumějí plavat.

Odlety z: Varšavy, Katovic, Vratislavi, Gdaňska, Poznaně. Sraz na letišti u stanoviště CK 2 hodiny před odletem letadla.  Aktuální letový řád sledujte na: na  r.plrozklady

Výlety v okolí

NESSEBAR (1 den)
Autobusový výlet do jednoho z nejkrásnějších měst v Bulharsku, jehož staré město je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Nessebar se nachází na malebném poloostrově, je spojen s pevninou úzkou šíjí. Jedinečnost města spočívá v jeho památkách sahajících až do starověkých dob. Najdeme zde pozůstatky po starobylých Římanech, Řecích, krásné středověké kostely, fragmenty tureckých budov a malé dřevěné domy postavené ve stylu bulharského národního obrození. Na kouzle města se podílí také mnoho taveren a malých restaurací na pobřeží. Tato zvláštní kombinace přírodních krás, malebných památek a jedinečné atmosféry města činí Nessebar jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst. 
Cena cca 32 EUR bez oběda / cca 37 EUR s obědem.

BALČIK A BULHARSKÝ VEČER (1 den)
Autobusový výlet do Balčiku - jednoho z nejpůvabnějších měst Bulharska. Pro svoji lokalitu na úpatí vápencových skal je nazýváno "Bílým městem Černého moře". Hlavním bodem programu bude prohlídka nábřežního malebného zahradně-palácového komplexu rumunské královny Marie. Lze zde obdivovat například nádherné stavby a rezervaci s kaktusy a růžemi.
Chcete-li se dobře bavit, tak pouze v horkém, balkánském stylu. Budete mít možnost se o tom přesvědčit během účasti v jedinečném bulharském večeru. Ten se bude konat v krásně zařízené lidové restauraci. Nenechte si ujít speciality místní kuchyně a typické bulharské nápoje - víno a rakiji. Na programu večera je mnoho atrakcí, například představení. 
Cena cca 47 EUR.

JEEP SAFARI - (1/2 dne)
Výlet zajišťuje pořádnou dávku adrenalinu, skvělá zábava pro celou rodinu. Odjezd z hotelu kolem 9- 10 hodiny v džípech s pohonem 4x4 do balkánských hor. Jízda džípem po nerovném terénu, lesních cestách a kopcích.
Cena cca 36-43 EUR / osoba.

 

Upozornění! Předchozí popisy fakultativních výletů jsou pouze informační a nepředstavují obchodní nabídku. Nemůžeme proto zaručit, že budou všechny pořádány. Úplný seznam dostupných místních atrakcí spolu s jejich aktuálním ceníkem je k dispozici u našich delegátů.

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první
Odlet z Polska. Sraz na letišti cca 2 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální letový řád sledujte na:  r.pl/rozklady .

Den druhý až předposlední
Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování. Můžete využít také nabídku fakultativních výletů.

Den poslední
Vystěhování z hotelu, transfer na letiště, návrat do Polska.

Cena

Základní cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní poplatky, transfery letiště – hotel – letiště, ubytování na 4 noci, stravu dle popisu ubytování, polsky mluvícího delegáta, pojištění TU Europa Standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, jiné občerstvení než je uvedeno v popisu hotelu, nápoje k jídlům (pokud není v popisu hotelu uvedeno jinak), osobní výdaje.

21.08. (Út) - 29.08. (St) 2018 - 9 dní, 8 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
standardní s výhledem na park
All inclusive
Letecky/Katowice
-3%Last minute18 396 Kč
Vybrat termín
21.08. (Út) - 01.09. (So) 2018 - 12 dní, 11 nocí
standardní s výhledem na park další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute22 711 Kč
Vybrat termín
24.08. (Pá) - 01.09. (So) 2018 - 9 dní, 8 nocí
standardní s výhledem na park další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute17 827 Kč
Vybrat termín
04.09. (Út) - 12.09. (St) 2018 - 9 dní, 8 nocí
standardní s výhledem na park
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute16 360 Kč
Vybrat termín
07.09. (Pá) - 12.09. (St) 2018 - 6 dní, 5 nocí
standardní s výhledem na park další typy pokojů
All inclusive
Letecky/Katowice
-Last minute11 159 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměBulharsko
MístoZlaté Písky
HotelPalm Beach
standardní s výhledem na park
Termín07.09.2018 - 12.09.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoKatowice
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Rainbow tours IČO: 26859220
Vytvářím objednávku...