ALLIServis

ID: 105785

FORTE VILLAGE RESORT - LE PALME *****

Termín: 03.09. (Čt) - 06.09. (Ne) 2020

Délka pobytu: 4 dny, 3 noci

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 30 990 Kč

Poloha
Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie cca 45 km od hlavního města Cagliari. Nejbližším městem, kam je možno vyrazit za nákupy a restauracemi, je městečko Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie, asi 45 km od hlavního města Cagliari. Nejbližším městem, kam je možno vyrazit za nákupy a restauracemi, je městečko Pula vzdálené 10 km. Vzdálenost od letiště v Cagliari: 49 km (cca 50 min).vzdálené 10 km.
Vybavení
Tento luxusní resort se rozkládá přímo u moře, na 47 hektarech dokonale udržovaných zahrad a pozemků. Nabízí výběr z 5 pětihvězdičkových a 3 čtyřhvězdičkových hotelů (Bouganville, Le Palme, Il Borgo, Pineta, Il Castello, Villa del Parco & Spa, Le Dune), suitů (Il Castello Suites, Waterfront Suites) a 9 luxusních vil (Lavinia, Lidia, Chiara, Aurora, Sofia, Yasmine, Margherita, Ambra, Beatrice). Resort získal řadu prestižních ocenění - každoročně již od r. 1998 World Travel Award - World's Leading Resort a World's Leading Villa a nejnověji je také světovými experty vyhlášen Nejlepším rodinným a sportovním resortem na světě. Hotel LE PALME je oázou klidu v samotném srdci resortu Forte Village. Nachází se nedaleko centrální bazénové části Oasis a živého náměstí Piazza Maria Luigia. Je vybudován z bungalovů, které jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi a nabízí ubytování v prostorných pokojích, krásné zahrádky nebo terasy. V blízkosti této hotelové části se nachází dětský klub a restaurace vyhrazená pro nejmenší hosty. Klientům je k dispozici hlavní recepce, v hlavní sezóně 21 otevřených restaurací a 14 barů, 10 bazénů, okouzlující náměstí s luxusními butiky, wellness centrum, lékař, směnárna. Pro děti do 12 let mini klub, bohaté sportovní zázemí a výběr profesionálních sportovních klubů pro mládež i dospělé. Konferenční centrum umožňuje pořádání akcí pro až 2.500 účastníků či konference až pro tisíc osob. Zvířata nejsou v resortu akceptována.
Ubytování
Nově zrekonstruované bungalovy jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, fénem, klimatizací, telefonem, LCD TV, minibarem a trezorem. Na vyžádání možnost spec. balíčku pro děti - Barbie™ (info v CK). LE PALME ROOF: (26 m²) dvoulůžkové pokoje v prvním patře s možností dětské postýlky nebo přistýlky (na vyžádání - prostor může být poněkud stísněný) a s menším balkonem. Koupelna s vanou.Tyto pokoje jsou ideálním řešením pro páry. Max. obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě do 13 let nebo 2 dospělí + INF. DELUXE BUNGALOW: (24 -30 m²) renovované, moderní a prostornější pokoje s přistýlkou a možností dětské postýlky mají patio a zahrádku, v koupelně sprcha nebo vana. Min. obsazenost 2 + INF, max. 3 dospělí nebo 2 + dítě do 13 let + INF. DELUXE FAMILY BUNGALOW: (35 m²) dvoulůžková ložnice, opticky oddělená od s obývacího pokoje se 2 přistýlkami, malá terasa se zahrádkou. V koupelně je sprcha i vana. Ideální pro rodiny s dvěma dětmi. Max. obsazenost: 2 + 2 děti do 13 let nebo 2 +1 + INF. Pozor: platí se vždy min. 3 plné ceny. DELUXE FAMILY PLUS BUNGALOW: (44-49 m²) skládá se ze dvou propojených pokojů (posuvné dveře), každý z nich má koupelnu, patio a vlastní vchod. Ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a pohovkou a menší ložnice se dvěma lůžky do "L". Tyto bungalovy jsou ideální pro rodiny se dvěma dětmi. Šesté lůžko (přistýlka nebo dětská postýlka) na vyžádání. Max. obsazenost: 3 dospělí + 2 děti do 13 let + dítě do 12 let/INF. Pozor: platí se vždy min. 3 plné ceny. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 14:00 h. Check-out: 11:00. V období 25.7.-28.8.2020 délka pobytu min. 7 nocí.
Stravování
Polopenze. Snídaně jsou podávány na terase restaurace v části OASIS. Večeře jsou pro hosty Le Palme podávány bez rezervace v restauraci La Pineta a Forte Grill, s rezervací také v Sardinian a Brasilian. Ostatní restaurace a la carte vyžadují rezervaci a jsou s příplatkem. Možnost pokojové služby (za poplatek). V ceně je welcome drink při příjezdu. BELLAVISTA - a la carte restaurace s výhledem na moře LA PINETA - bohatý bufet pod vzrostlými piniemi, pořádají se zde tematické večery zaměřené na jednotlivé regiony Itálie (1 minerálka a 1/2 lahve místního vína v ceně). (COLOSSEO - v případě špatného počasí alternativa k restauraci La Pineta) FORTE GRILL - Steakhouse, výjimečný výběr masa z Itálie, Irska a Argentiny doplněný o široký výběr předkrmů a dezertů. SARDINIAN - restaurace na terase s výhledem na moře nabízí to nejlepší z regionálních těstovin, masa, zeleniny, sýrů, dezertů a vína. BRASILIAN - chutné maso na dlouhé jehle je grilované na dřevěném uhlí nebo na roštu, jedná se o restauraci s osvěžující a uvolněnou atmosférou nacházející se v části Oasis. Další restaurace, které mohou klienti využít k večeři v rámci polopenze za příplatek (nutná rezervace): Belvedere, Cavalieri, Le Dune, Gordon Ramsay, Forte Gourmet, Cantina del Forte, Trattoria Italiana a Hell's Kitchen. V resortu je v hlavní sezóně celkem 21 restaurací, které nabízejí speciality kuchyní z celého světa včetně 4 restaurací s možností á la carte, 14 barů a nový Wine Bar/Wine Shop s výběrem špičkových italských a francouzských vín. Kuchaři ocenění michelinskou hvězdou zde připravují italské a typicky sardinské speciality, světově proslavení kuchaři se pravidelně účastní gourmet večerů. Kromě Gordona Ramseyho zde působí Alfons Schuhbeck a Emanuele Scarello či šéfkuchařka zdejší dětské restaurace a držitelka Michellinské hvězdy Rosanna Marziale. Restaurace a snack-bary otevřené přes poledne (Oasis, Beachcomber, Pizzeria, Pasta-House, Rocce a Baia delle Palme) nabízejí lehké obědy (za poplatek). Dress code: přes den se doporučuje casual, na večeři chodí hosté oblečení formálněji (krátké kalhoty nejsou dovoleny vůbec).
Cena zahrnuje
LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí a služby delegáta (od 31. 5. do 1. 10. 2020).
Charakteristika
Hotel Le Palme je součástí jednoho z nejluxusnějších resortů na Sardinii s kvalitní a širokou nabídkou služeb a zábavy. Je ideální volbou pro rodiny s dětmi, kterými je také nejčastěji vyhledáván.
Pro děti
MINI KLUB "Children's Wonderland Camp; Mario's VIllage" pro děti od 2 do 12 let věku bývá v provozu každý den 9-13 a 14-18h, pro děti do 2 let za hodinový poplatek Nursery. Mario´s Village - westernové náměstí tvořené 9 zmenšeninami domů kolem fontány. Všem dětem je k dispozici vodní park a dětský bazén v hotelu Bouganville. Všechny aktivity probíhají převážně v italském jazyce. V resortu je speciální DĚTSKÁ RESTAURACE zaměřená na nejmenší děti: otevřena v čase 12-13h a 18-19h, poskytuje široký výběr jídel, aby uspokojila rozmanité dětské chutě. K dipozici sterilizátor lahví. (Oběd za poplatek, večeře zahrnuta v polopenzi.). V rámci dětského areálu Kids Wonderland se o děti stará tým kvalifikovaný společností Worldwide Kids.
Sport a animace
Široká nabídka sportů a aktivit - zdarma: stolní tenis, basketbal, volejbal, aerobic, hřiště na fotbal, různé kolektivní sportovní aktivity a programy, fitness. Za poplatek - vodní sporty na pláži - windsurfing, vodní lyže, potápění, plachtění, půjčovna kol, jízda na koních, 13 tenisových kurtů (různých povrchů), sportovní lekce s instruktorem. 27jamkové golfové hřiště Is Molas je vzdáleno 13 km. V centru zábavy Leisureland jsou pro teenagery i dospělé k dispozici bowling (8 drah), večerní diskotéky. Každý večer je na centrálním náměstí velkolepý zábavný program, je zde otevřeno více než 40 butiků světových módních značek a výrobců šperků. V rámci koncertních vystoupení zde lze vidět světové umělce, jako jsou např. Andrea Bocelli, Sting, Shaggy, baletní soubor Labutího jezera či Eros Ramazzotti. V nabídce resortu je k dispozici několik akademií - profesionální (nejen) sportovní školy vedené hvězdami světového sportu a top instruktory, nabízející profesionální trénink a zábavu - cyklistika, tenis, basketbal, fotbal ve spolupráci s FC Chelsea, ragby, šachy, plavání, pozemní hokej, box, stolní tenis, go-kart, tanec, škola kouzel. Za poplatek. Marvin's Magic Academy První kouzelnická škola v prázdninovém resortu na světě. Svá kouzla zde během letní sezóny učí hosty jeden z nejznámějších světových iluzionistů, Brit Marvin Berglas. Chelsea Football Academy Pro děti mezi 6 a 14 lety. Kurz zahrnuje dva tréninky denně (5 dní v týdnu; pondělí-pátek) - trénink taktiky mužstva, individuální techniky i opravdové zápasy. Součástí kurzu je i tréninková sada - personalizovaný dres a lahev vody, šortky, chránič, ponožky, batůžek. V sezóně probíhají specializované kurzy pro brankáře, útočníky, obránce a záložníky. Poplatek za fotbalovou akademii se hradí na místě. Cena € 365/5denní kurz v termínech do 14.6. a od 1.9.; € 475/5denní kurz v termínech od 15.6. do 31.8. (změna vyhrazena). Možné využít i 1-4 denní kurzy, cena kratších kurzů na vyžádání v CK. Tennis Star Academy Třináct tenisových kurtů a instruktoři z první světové desítky. Váš styl hry zlepší tenisti světové úrovně, kteří byli v žebříčku ATP. Opravdové legendy tenisu Vám pomohou zdokonalit techniku a taktinu v naší výjimečné akademii Five Star Tennis Academy. Swimming Academy Profesionální škola plavání ve Forte Village zaručuje výuku plavání na té nejvyšší úrovni, a to jak pro začátečníky, tak pro atlety, od prvních temp po perfektní vypilování techniky plavání. Nároční pokročilí plavci mají možnost trénovat v bazénech s nejmodernějšími technologiemi, analyzovat svůj styl z videí natočených pod vodou aj. Ojedinělý zážitek získají plavci ve SWIM TREKKING, úchvatné a odvážné plavání s doprovodem na otevřeném moři. Bike Academy Nejnovější modely silničních kol, hybridy a horská kola vám zaručí nezapomenutelné chvíle v sedle. Program zahrnuje jízdy pro všechny stupně zdatnosti a zkušenosti, prohlubování techniky jízdy, výuku tréninku a výživy. Naučíte se, jak správně cyklistiku provozovat, aby vám přinášela co největší potěšení. Rugby Academy Kurz je strukturován do několika úrovní (pro dívky a chlapce od 5 do 16 let). Začíná přivítáním, kdy účastníci obdrží set rugby akademie a jsou zvěčněny s anglickými šampiony. Týdenní kurz je zakončený společným grilováním a ceremoniálem, kdy účastníci obdrží medaili a Super Skills Star Certificate. Z důvodu omezené kapacity je nutné nahlásit účast ve Forte Village Rugby Academy již při rezervaci. Konkrétní programy se mohou v průběhu sezóny měnit či upravovat dle momentální situace. Všechny aktivity probíhají převážně v italském jazyce.
Wellness & beauty
Wellness centrum ACQUAFORTE THALASSO & SPA s certifikátem Leading Spa of the World je jedinečný komplex s bazény s mořskou vodou, každý pro jinou terapii, zasazený do tropické zahrady. Nabízí nepřeberné množství relaxačních a masážních programů, saunu, turecké lázně, tělocvičnu, osobního trenéra, fyzioterapii, nutriční poradenství, detoxikační a omlazovací kúry a programy zaměřené na zeštíhlení, centrum krásy (vše za poplatek).
Pláž
Písečná pláž s bílým pískem přímo u komplexu, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
Poplatky na místě
Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 11 let. (údaj z r. 2019, změna vyhrazena)
Cena nezahrnuje
Pojištění - nabídka pojištění
Příplatky
Jednolůžkový pokoj - pouze na vyžádání. Pobyt s dítětem do 2 let na vyžádání.
Speciální nabídky
SLEVY FIRST MINUTE JSOU JIŽ APLIKOVÁNY V CENÁCH ZÁJEZDU: 15 % z ceny ubytování do 30.6.2020 v období 28.3.-19.4.2020, 27.4.-31.7. a 22.8.-1.11.2020
SLEVY FM NELZE SČÍTAT S OSTATNÍMI SLEVAMI. Na vyžádání: SVATEBNÍ CESTA - 1 láhev šumivého vína a košík ovoce při příjezdu; 1 jídlo á la carte, 1 jídlo jako pozornost v některé z Gourmet restaurací / os. / pobyt; neomezený vstup do Acquaforte Spa. Tuto nabídku lze kombinovat s FM slevou. AKCE REPEATERS - stálí klienti Forte Village (platí pro pobyty od roku 2017) při minimálním pobytu 7 nocí, obdrží na hotelovou kartu kredit €200 (na pokoj / pobyt) pro zakoupení jídla, nebo volnočasových aktivit. Žádné speciální nabídky neplatí v období 20.4.-26.4.2020
Další služby
Kalendář akcí Forte Village 2018
Důležité
U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK: Při stornování v období do 65 dnů před začátkem zájezdu: 1.000 Kč za každou osobu, 10% storno poplatek je aplikován již od 64.dne před nástupem, 25% od 33.dne, 90% od 17.dne a 100% od 10.dne před nástupem.
28.06. (Ne) - 02.07. (Čt) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
DELUXE BUNGALOW 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko DELUXE BUNGALOW další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-5%First minute57 190 Kč
Vybrat termín
28.06. (Ne) - 05.07. (Ne) 2020 - 8 dní, 7 nocí
DELUXE BUNGALOW 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko DELUXE BUNGALOW další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-5%First minute91 990 Kč
Vybrat termín
28.06. (Ne) - 09.07. (Čt) 2020 - 12 dní, 11 nocí
DELUXE BUNGALOW 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko DELUXE BUNGALOW další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-5%First minute138 390 Kč
Vybrat termín
28.06. (Ne) - 12.07. (Ne) 2020 - 15 dní, 14 nocí
DELUXE BUNGALOW 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko DELUXE BUNGALOW další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-5%First minute173 190 Kč
Vybrat termín
02.07. (Čt) - 05.07. (Ne) 2020 - 4 dny, 3 noci
DELUXE BUNGALOW 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko DELUXE BUNGALOW další typy pokojů
Polopenze
Letecky/Praha
-4%First minute45 590 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoSanta Margherita di Pula
HotelFORTE VILLAGE RESORT - LE PALME
DELUXE BUNGALOW 1. a 2. lůžko - 1. a 2. lůžko DELUXE BUNGALOW
Termín03.09.2020 - 06.09.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Sardegna Travel, s.r.o. IČO: 27112063
Vytvářím objednávku...